KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 9758133
nr 975 8133
Olle Hjortzberg
(1872-1959), Sverige
Etsningar, 2 st. Olle Hjortzberg (1872-1959), Stockholmsmotiv, signerade, motivet: 28x22
Utrop:
400 kr
måndag 24 augusti 2015
kl 20:08:03
24 aug
Stockholmsmotiv
Läs mer om Stockholmsmotiv
Olle Hjortzberg
Läs mer om Olle Hjortzberg